Økoland
okoland.no
750 g
36,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 49 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

750 g
Disse store havregrynene fra Manna er 100% økologisk produsert og inneholder ingen kunstige tilsetningsstoffer eller sprøytemidler. De store flakene gir en fyldigere tekstur enn hva lettkokte gryn gir deg. Velger du Manna tar du et bevisst valg med tanke på bærekraft uten at det går på kompromiss på kvalitet. Havre er rik på energi og viktige næringsstoffer. Havregryn er et sunt og mettende næringsmiddel.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
750 g
36,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 750 g | 36,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen | 49 kr | −25 % | 49 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Havregrynstore, 750 g, økologisk, Manna
Denne varen · 750 g
36,75 kr · 49 kr/kg · laveste 36,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
1 kg
66,75 kr · 66,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr