Økoland
okoland.no
1 kg
48,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 950,25 kr igjen
- Ordinær
- 65 kr
- Enhet
- 48,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1 kg
Havremelet fra Manna er laget av 100% økologisk og ren havre, skånsomt malt til et fint mel. Havremel gir baksten din en deilig mild nøtteaktig smak og inneholder et naturlig høyt innhold av fiber og protein. Havremel er et godt alternativ til hvetemel for baking av brød, pannekaker og vafler.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
1 kg
48,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
1 kg
48,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 1 kg | 48,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 950,25 kr igjen | 65 kr | −25 % | 48,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 1 kg | 48,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 950,25 kr igjen | 65 kr | −25 % | 48,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 48,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Havremel1 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 1 kg
48,75 kr · 48,75 kr/stk · laveste 48,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr