Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 35 g
169 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 241,43 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 × 35 g
Hubba Bubba Original er en tidløs favoritt – den myke, seige tyggisen med lett fruktig smak som minner mange om barndommen. Perfekt for å blåse store bobler og nyte smaken lenge. Nå får du 20 ruller à 35 g samlet i én eske, til en ekstra god pris – ideell for deling, kiosker eller bare å ha et solid lager hjemme. Denne klassikeren er det trygge kortet for både små og store som vil ha konsistens, bobleglede og et hint av frukt. Her får du den i en praktisk eske – perfekt når lysten på god, myk tyggis melder seg. Innhold: 20 ruller à 35 g (totalt 700 g) Smak: Klassisk myk og fruktig nostalgi Perfekt for bobleblåsing og myk tyggeopplevelse EAN (storpakk): 4009900021548 EAN (stykkvis referanse for info): 42123866 Merke: Hubba Bubba Best før dato: juli 27 🍬 Se også vårt øvrige utvalg av Hubba Bubba-varianter – bobletyggis i friske smaker! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: hubba bubba original, bobletyggis, tyggis i rull, fruktig tyggis, nostalgisk godteri, storpakke tyggis, XXL tyggis, Hubba Bubba storpakke, tyggis til kiosksalg
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 35 g
169 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 20 × 35 g | 169 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −32 % | 241,43 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 169 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hubba Bubba Original 20x35g |Storpakk
Denne varen · 20 × 35 g
169 kr · 241,43 kr/kg · laveste 169 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
20 × 35 g
249 kr · 622,5 kr/kg · laveste 249 kr