Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 35 g
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 622,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 × 35 g
Myk, fruktig og full av nostalgi – Hubba Bubba Strawberry er en klassiker som aldri går av moten. Med sin søte jordbærsmak og seige konsistens er denne tyggegummien perfekt for å blåse store bobler og nyte smaken lenge. Nå får du hele 20 ruller i én storpakk – ideelt for å dele, eller bare sikre seg et godt lager av favorittyggisen! Dette er tyggegummi slik det skal være: søt, myk og umulig å bare tygge én bit av. Hubba Bubba er fortsatt en favoritt blant både barn og voksne, og denne varianten med jordbærsmak er kanskje den mest ikoniske av dem alle. Innhold: 20 ruller a 35g (700g totalt) Smak: Søt jordbær Tyggis med klassisk boblekonsistens Perfekt til bursdager, festposer og godtehyllen Merke: Hubba Bubba EAN: 4009900452403 🍓 Se også resten av vårt utvalg av tyggis og klassisk retrogodteri! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: jordbærtyggis, Hubba Bubba tyggis, storpakk tyggegummi, retro godteri, bobletyggis, jordbærsmak godteri, klassisk tyggis
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 35 g
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 20 × 35 g | 249 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −0 % | 622,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hubba Bubba Strawberry 20x35g | Storpakk
Denne varen · 20 × 35 g
249 kr · 622,5 kr/kg · laveste 249 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
20 × 35 g
169 kr · 241,43 kr/kg · laveste 169 kr