Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
241 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 358 kr igjen
- Ordinær
- 241 kr
- Enhet
- 48,2 kr/100 g
- Dato
- 6. okt. 2026 · Best før

Save The Food · 500 g
Hvit pepper Mal ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
241 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 241 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 358 kr igjen | 241 kr | −0 % | 48,2 kr/100 g | 6. okt. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 241 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hvit pepper Mal ØKO 500g
Denne varen · 500 g
241 kr · 48,2 kr/100 g · laveste 241 kr
500 g
25 kr · 5 kr/100 g · laveste 25 kr
500 g
124 kr · 24,8 kr/100 g · laveste 124 kr
50 g
28 kr · 56 kr/100 g · laveste 28 kr
50 g
85 kr · 170 kr/100 g · laveste 85 kr
50 g
107 kr · 214 kr/100 g · laveste 107 kr