Billigmarkedet
billigmarkedet.no
Norge
299 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 934,38 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Johny Bee
JohnyBee Popping Candy gir en morsom godteriopplevelse som bokstavelig talt popper i munnen! De små sukkerkrystallene begynner å frese og knitre når de kommer i kontakt med tungen, samtidig som du får en deilig søt og fruktig smak. Storpakken inneholder hele 100 små poser med fire forskjellige smaker: jordbær, grønt eple, bringebær og cola. Med totalt 300 gram og mange små porsjonspakker er denne displaypakken perfekt til kiosksalg, bursdager, festposer, Halloween, kalendergaver, premier og andre arrangementer hvor godteriet skal deles ut. Detaljer Innhold: 100 små poser Totalvekt: 300g Ca. 3g per pose Type: Popping candy / poppende godteri Smaker: Jordbær, grønt eple, bringebær og cola Freser og popper i munnen Individuelle porsjonspakker Perfekt til kiosksalg, festposer og utdeling Merke: JohnyBee EAN: 5904917031339 💥 Anbefales når du vil ha et morsomt godteri som skiller seg ut – med 100 små poser er storpakken perfekt til både videresalg, bursdager og arrangementer. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. JohnyBee, popping candy, poppende godteri, knitrende godteri, storpakk godteri, 100stk godteri, kioskgodteri, festposer, popping candy storpakk, Johny Bee
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
Norge
299 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no Norge | 299 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 299 kr | −0 % | 934,38 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 299 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
JohnyBee Popping Candy 100stk | Storpakk
Denne varen ·
299 kr · 934,38 kr/kg · laveste 299 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
299 kr · 249,17 kr/kg · laveste 299 kr