Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
149 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 149 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1 kg
Rull deg inn i ekte godteriglede med disse klassiske jordbærsnurrene. Her får du seige, myke søtsnorer med fyldig jordbærsmak som mange kjenner igjen fra løsvekthylla. Snurrene kan deles opp i små biter, rulles ut som lange snører eller nytes akkurat slik de er, noe som gjør dem både morsomme og allsidige. Denne storpakken på hele 1kg er perfekt til barnebursdag, lørdagskos, filmkveld eller når du vil ha et solid lager av favorittgodteri hjemme. En nostalgisk favoritt som varer lenge og passer like godt til deling som til egen nytelse. Innhold: 1kg Type: Søtsnor på rull Smak: Jordbær Konsistens: Seig og myk Perfekt til: Barnebursdag, deling, retro-godteri og helgekos EAN: 8435063812062 Merke: King Regal En klassiker som aldri går av moten og som alltid er populær blant både barn og voksne. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: jordbærsnurrer, søtsnor jordbær, retro godteri, godteri storpakk, barnebursdag godteri, seig godteri, løsvekt klassiker
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
149 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 149 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 149 kr | −0 % | 149 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Jordbærsnurrer 1kg | Storpakk retro godteri
Denne varen · 1 kg
149 kr · 149 kr/kg · laveste 149 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
1000 g
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr