Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −38 %
- Ordinær
- 399 kr
- Enhet
- 996 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Datovarer · 250 g
Roseknopper i rød/rosa farge. Roseknopper Tørket 250g (Rosa gallica) Ingredienser: Rose knopper. Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 05.2026 Opphavsland: Kina Roseknopper i rød/rosa farge. INCI: Rosa Gallica. Video –> Hvordan lage Rose Vann ♥ DIY: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer:
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 249 kr Billigst nå | I kassen | — | 399 kr | −38 % | 996 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Roseknopper Tørket 250g
Denne varen · 250 g
249 kr · 996 kr/kg · laveste 249 kr
250 g
29,9 kr · 119,6 kr/kg · laveste 29,9 kr
250 g
34,9 kr · 139,6 kr/kg · laveste 34,9 kr
250 g
62 kr · 248 kr/kg · laveste 62 kr
250 g
249 kr · 996 kr/kg · laveste 249 kr