Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
215 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −40 %
- Ordinær
- 359 kr
- Enhet
- 860 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Datovarer · 250 g
Zhu Ling sopp er en spiselig sopp med det vitenskapelige navnet Polyporus umbellatus. Zhu Ling sopp brukes som en matingrediens. Zhu Ling Sopp Pulver Økologisk 250g (Polyporus umbellatus) Ingredienser: Zhu Ling sopp* *=Økologisk Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 12.2024 Opphavsland: Kina Økologisk Sertifisering NL-BIO-01 Zhu Ling-sopp er en spiselig sopp med det vitenskapelige navnet Polyporus umbellatus. Zhu Ling vokser bare rundt røttene til gamle bøk- eller eiketrær. Den har et stort antall små capser. De har en lysebrun farge og ligger i stilker med mange greiner. Zhu Ling-sopp brukes som en matingrediens. VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer:
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
215 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 215 kr Billigst nå | I kassen | — | 359 kr | −40 % | 860 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 215 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Zhu Ling Sopp Pulver Økologisk 250g
Denne varen · 250 g
215 kr · 860 kr/kg · laveste 215 kr
60 g
84 kr · 140 kr/100 g · laveste 84 kr
250 g
89 kr · 356 kr/kg · laveste 89 kr
250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
135 kr · 540 kr/kg · laveste 135 kr
250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr