Økoland
okoland.no
38 g
41,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen
- Ordinær
- 55 kr
- Enhet
- 108,55 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

38 g
Økologisk Ceylon kanel fra Manna er et smaksrikt og aromatisk krydder med en naturlig sødme og en mild, varm smak. Ceylon-kanel regnes som "ekte kanel" og har en mer raffinert og balansert smak enn vanlig kassiakanel. Perfekt til bakverk, desserter, grøt, te og varm drikke.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
38 g
41,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 38 g | 41,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen | 55 kr | −25 % | 108,55 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 41,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kanel Ceylonmalt, 38 g, økologisk, Manna
Denne varen · 38 g
41,25 kr · 108,55 kr/100 g · laveste 41,25 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
50 g
134,25 kr · 268,5 kr/100 g · laveste 134,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr