Økoland
okoland.no
40 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 110,63 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

40 g
Økologisk hel Ceylon-kanel fra Manna er en eksklusiv kanelvariant med en mild, søtlig smak og en varm, aromatisk duft. Ceylon-kanel, også kalt "ekte kanel," har en mer raffinert og delikat smak enn vanlig kassiakanel og inneholder naturlig lavere mengder kumarin. Perfekt til te, gløgg, desserter, gryteretter og krydderblandinger.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
40 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 40 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 110,63 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kanelhel, Ceylon, 40 g, økologisk, Manna
Denne varen · 40 g
44,25 kr · 110,63 kr/100 g · laveste 44,25 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
50 g
134,25 kr · 268,5 kr/100 g · laveste 134,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr