Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
47 g
31 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −26 %
- Ordinær
- 42 kr
- Enhet
- 65,96 kr/100 g
- Dato
- 4. mai 2023 · Best før

Datovarer · 47 g
Karri er en av de vanligste krydderblandinger og kommer fra indisk kjøkken. Brukes i en rekke middagsretter. Karri Pulver Økologisk 47g Ingredienser: Koriander*, gurkemeie*, rismel *, bukkehornkløverfrø *, spisskummen *, ingefær *, nellik * *=økologisk Emballasje: Krydderglass Best Før: 04.05.2023 Opphavsland: Tyskland Økologisk Sertifisering NG-ØKO-01 Karri er en av de vanligste krydderblandinger og kommer fra indisk kjøkken. Brukes i en rekke middagsretter. Karri kan du bruke i mange slags retter som gryteretter, hønsesuppe, fisk og skalldyr, fiskeboller, kylling, svinekjøtt, lam, storfe, og du kan sette spennende smak og farge på en risrett. Karri er satt sammen av flere krydder som hver for seg er fulle av vitaminer og mineraler. Du finner for eksempel mye fiber, kalsium, fosfor, jern, magnesium, kopper, vitamin A, C, B og E i krydderblandingen. Video –> Grønnsaks Curry, Indisk Gourmet Oppskrift av Manjula: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 09.10.9109
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
47 g
31 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 47 g | 31 kr Billigst nå | I kassen | — | 42 kr | −26 % | 65,96 kr/100 g | 4. mai 2023 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 31 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Karri Pulver Økologisk 47g
Denne varen · 47 g
31 kr · 65,96 kr/100 g · laveste 31 kr
1 kg
166 kr · 16,6 kr/100 g · laveste 166 kr
1 kg
199 kr · 19,9 kr/100 g · laveste 199 kr
58 g
27 kr · 46,55 kr/100 g · laveste 27 kr
97,3 kr · 58,97 kr/100 g · laveste 97,3 kr
45 g
27 kr · 60 kr/100 g · laveste 27 kr