Økoland
okoland.no
7 g
36,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 525 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

7 g
Økologisk karri fra Manna er en aromatisk og fyldig krydderblanding med en balansert smak av varme krydder og et hint av sødme. Perfekt til indiske retter, supper, gryteretter, sauser og grønnsaksretter. Karri gir en rik og krydret dybde til maten og tilfører både smak og farge.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
7 g
36,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 7 g | 36,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen | 49 kr | −25 % | 525 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Karri47 g, økologisk, Manna
Denne varen · 7 g
36,75 kr · 525 kr/100 g · laveste 36,75 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr