Økoland
okoland.no
6 kg
89,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 14,88 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

6 kg
Campo økologiske kikerter i lake er en praktisk og næringsrik ingrediens som gjør matlagingen enkel og effektiv. Disse ferdigkokte kikertene har en kremet konsistens og en mild, nøtteaktig smak, noe som gjør dem perfekte til en rekke retter. De kan brukes direkte fra boksen i salater, gryteretter og hummus, eller varmes opp i varme retter. Med sin store 2,6 kg-forpakning er dette produktet ideelt for storhusholdninger, restauranter og profesjonelle kjøkken.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
6 kg
89,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 6 kg | 89,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 14,88 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kikerter i lake2,6 kg, økologisk, Campo
Denne varen · 6 kg
89,25 kr · 14,88 kr/kg · laveste 89,25 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr