Økoland
okoland.no
00 g
51,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 51,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 g
Økologiske kikerter fra Manna har en mild, nøtteaktig smak og en fast konsistens, noe som gjør dem perfekte til både varme og kalde retter. De er rike på plantebasert protein, fiber og essensielle næringsstoffer som jern og magnesium, noe som gjør dem til et næringsrikt og mettende valg i et balansert kosthold.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 g
51,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 g | 51,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 51,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 51,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kikerter700 g, økologisk, Manna
Denne varen · 00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr