Billigmarkedet
billigmarkedet.no
48 × 920 g
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 107,61 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

48 × 920 g
Oppdag gleden ved fruktige kjærligheter med en mild yoghurttwist! Denne storpakken inneholder hele 48 kjærligheter i smakene yoghurt-bringebær, yoghurt-jordbær og yoghurt-ananas – alle med en myk og forfriskende smaksprofil som passer både barn og voksne. Perfekt som godteri til fest, på jobben, i bursdagsposer eller som en søt overraskelse i hverdagen. Hver kjærlighet er individuelt innpakket og kommer i en praktisk pose med hele 920g godteri til lav pris. Dette er et ideelt valg når du trenger mye godt for pengene. Innhold: ca. 48 kjærligheter (920g) Smaker: yoghurt-bringebær, yoghurt-jordbær og yoghurt-ananas Individuelt innpakket – perfekt for deling Fra den kjente europeiske produsenten Roshen EAN: 4770115183214 Merke: Roshen 🍭 Utforsk gjerne flere typer kjærligheter og hardt godteri i vårt fargerike utvalg – alltid på lager til gode priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: kjærlighet på pinne, yoghurt godteri, fruktige kjærligheter, Roshen kjærlighet, bringebærkaramell, jordbærkaramell, godteri til bursdag, kjærlighetspinne, storpose kjærligheter, pinnegodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
48 × 920 g
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 48 × 920 g | 99 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 99 kr | −0 % | 107,61 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kjærligheter med fruktyoghurt smak 48stk | Storpakk 920g
Denne varen · 48 × 920 g
99 kr · 107,61 kr/kg · laveste 99 kr
59 × 1 kg
99 kr · 93,22 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr