Billigmarkedet
billigmarkedet.no
8 × 88 g
159 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 198,75 kr/kg
- Dato
- 30. nov. 2026 · Best før

Knorr · 8 × 88 g
Få mer for pengene med denne storpakken bestående av åtte Knorr Bolognese Snack Pot XXL! Med klassisk smak av pasta, tomatsaus og oksekjøtt får du et smakfullt og mettende minimåltid på bare fem minutter – tilsett kokende vann, vent, og nyt. Denne storpakken er ideell for storfamilien, kontoret, studenthybelen eller som nødproviant på hytta. Med hele 8 beger slipper du å gå tom med det første – og du sparer penger i samme slengen. Enklere blir det ikke! Storpakk: 8 beger à 88g Rask mat på 5 minutter – tilsett kun kokende vann Klassisk smak med pasta og bolognesesaus Perfekt som lunsj, kveldsmat eller på farten Detaljer Innhold: 8 x 88g (totalt 704g) Allergener: Durumhvete, hvetemel, eggehvite, sellerirot EAN: 8710522975580 (enkeltpakke) Merke: Knorr Best før dato: 30.11.26 🍝 Sjekk vårt store utvalg av raske måltidsløsninger og andre storpakker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: hurtigmat storpakke, Knorr pasta 8pk, snack pot bolognese, rask middag, hurtiglunsj, ferdigmat kopp, instant måltid, kontormat, turmat, Knorr storpakke, pasta med kjøttsaus, studentmat
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
8 × 88 g
159 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 8 × 88 g | 159 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 299 kr | −47 % | 198,75 kr/kg | 30. nov. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 159 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Knorr Snack Pot Bolognese XXL 8x88g | Storpakk med raske måltider
Denne varen · 8 × 88 g
159 kr · 198,75 kr/kg · laveste 159 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr