Økoland
okoland.no
Klepp
179,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 819,75 kr igjen
- Ordinær
- 239 kr
- Enhet
- 179,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Økologiske kokossukkersticks fra Rapunzel inneholder ren, uraffinert kokossukker pakket i praktiske porsjonsposer. Kokossukker har en mild, karamellaktig sødme og lavere glykemisk indeks enn vanlig sukker, noe som gjør det til et godt alternativ i kaffe, te, desserter og matlaging.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
Klepp
179,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no Klepp | 179,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 819,75 kr igjen | 239 kr | −25 % | 179,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 179,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokossukkersticks 150 stk økologisk, Rapunzel
Denne varen ·
179,25 kr · 179,25 kr/stk · laveste 179,25 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr