Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
279 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 279 kr
- Enhet
- 139,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2 kg
Konfekta Salte Padder er en ekte favoritt for alle som elsker salt lakris. Disse harde lakrisdropsene med deilig lakrispulver gir en intens og tilfredsstillende smak som passer perfekt til både helgekos, filmkveld og når du bare trenger noe skikkelig godt å tygge på. Med 2 kg i en praktisk plastboks har du mer enn nok til å dele – eller til å nyte selv gjennom hele uka. Salte padder er en klassiker i godterihyllen, og storpakken gjør det enkelt å fylle opp godteskålen uten å gå tom med det første. Perfekt for hjemmet, kontoret, kiosken eller arrangementer. Innhold: 2 kg EAN: 7392257031467 Merke: Konfekta Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: salte padder, salte frosker, lakrisdrops, salt lakris, storpakke lakris, konfekta lakris, 2kg godteri, lakris godteri, hard lakris, svensk lakris
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
279 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 279 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 279 kr | −0 % | 139,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 279 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Konfekta Salte padder 2kg Storpakk
Denne varen · 2 kg
279 kr · 139,5 kr/kg · laveste 279 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2,1 kg
329 kr · 156,67 kr/kg · laveste 329 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr