Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,1 kg
329 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 329 kr
- Enhet
- 156,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Konfekta · 2,1 kg
Konfekta Kryptoniter Salt & Sure er godteri for deg som liker når det virkelig skjer noe med smaksløkene. De myke og seige bitene kombinerer fruktige smaker med både syrlighet, salmiakk og lakris – en spennende blanding av søtt, surt og salt i samme godbit. Her får du en storpakning på hele 2,1 kg, perfekt til godtebord, arrangementer, selskaper eller for deg som vil fylle opp godterilageret hjemme. Kryptoniter har en deilig seig konsistens og masse smak, noe som har gjort dem til en populær favoritt blant de som liker surt og salt godteri. Detaljer Innhold: 2,1kg Type: Seigt godteri Smak: Frukt, surt, salt og lakris Med salmiakk Myk og seig konsistens Perfekt som løsvektgodteri Merke: Konfekta EAN: 7314660511107 🍬 Anbefales til deg som elsker kombinasjonen av surt og salt – med fruktige smaker, lakris og salmiakk i hver seige bit. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Konfekta, Kryptoniter, salt godteri, surt godteri, salmiakk, lakrisgodteri, storpakk godteri, løsvektgodteri, 2,1kg godteri, svensk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,1 kg
329 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2,1 kg | 329 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 329 kr | −0 % | 156,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 329 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Konfekta Kryptoniter Salt & Sure 2,1kg | Storpakk
Denne varen · 2,1 kg
329 kr · 156,67 kr/kg · laveste 329 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
279 kr · 139,5 kr/kg · laveste 279 kr
2 kg
289 kr · 144,5 kr/kg · laveste 289 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr