Holdbart
holdbart.no
250 g
29,9 kr
Billigst nå
- Frakt
- 89 kr for varen alene
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 29,9 kr
- Enhet
- 119,6 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 g
Kyllingbuljong Pulverboks 250g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Holdbart
holdbart.no
250 g
29,9 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holdbart holdbart.no 250 g | 29,9 kr Billigst nå | 89 kr for varen alene | — | 29,9 kr | −0 % | 119,6 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på holdbart.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,9 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kyllingbuljong Pulverboks 250g
Denne varen · 250 g
29,9 kr · 119,6 kr/kg · laveste 29,9 kr
250 g
79 kr · 316 kr/kg · laveste 79 kr
250 g
87 kr · 348 kr/kg · laveste 87 kr
250 g
176 kr · 704 kr/kg · laveste 176 kr