Sunne Saker
sunnesaker.com
200 g
69 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −47 %
- Ordinær
- 129 kr
- Enhet
- 345 kr/kg
- Dato
- 31. okt. 2026 · Best før

Manna · 200 g
Datovare: Best før 31.10.2026 - også god etter. Deilige, økologiske mandler som er...
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Sunne Saker
sunnesaker.com
200 g
69 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sunne Saker sunnesaker.com 200 g | 69 kr Billigst nå | I kassen | — | 129 kr | −47 % | 345 kr/kg | 31. okt. 2026 Best før | Åpne på sunnesaker.com |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 69 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandler økologisk 200 g Manna
Denne varen · 200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr