Billigmarkedet
billigmarkedet.no
16 × 100 g
329 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 329 kr
- Enhet
- 205,63 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Malaco · 16 × 100 g
Elsker du salt lakris? Da er denne storpakken med Malaco Salt Sild midt i blinken. Her får du hele 16 poser av den ikoniske lakrissilden – kjent for sin intense salmiakksmak og seige konsistens. Dette er en ekte klassiker i norske godterihyller og et must for enhver lakriselsker. Enten du vil fylle opp godteskapet hjemme, dele med venner, eller sikre deg lakris til hele måneden, er denne storpakken både praktisk og økonomisk. Perfekt til helgekos, filmkveld eller som en sikker vinner i lakrisskåla. Spesifikasjoner Innhold: 16 poser à 100g (totalt 1600g) Type: Salt lakrisgodteri Konsistens: Seig og tyggevennlig EAN: 7310350119752 Merke: Malaco (Sverige) 📦 Se også flere storpakker med lakris og smågodt til rabatterte priser i vårt godteriutvalg! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: storpakk lakris, salt lakrissild, malaco storpakke, salmiakk godteri, lakris 1600g, lakris til fest, lakrisfavoritter, svensk smågodt, lakrissnacks, godteri i storforpakning
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
16 × 100 g
329 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 16 × 100 g | 329 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 329 kr | −0 % | 205,63 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 329 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malaco Salt Sild 16x100g | Storpakk
Denne varen · 16 × 100 g
329 kr · 205,63 kr/kg · laveste 329 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,2 kg
299 kr · 135,91 kr/kg · laveste 299 kr
1,5 kg
209 kr · 139,33 kr/kg · laveste 209 kr
28 × 95 g
439 kr · 165,04 kr/kg · laveste 439 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr