Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,5 kg
209 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 209 kr
- Enhet
- 139,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Malaco · 1,5 kg
Malaco Super Salt Sild er en skikkelig klassiker for deg som elsker kraftig saltlakris. De karakteristiske lakrisbitene er formet som små sild og byr på en intens kombinasjon av lakris og salmiakk som gir den tydelige salte smaken lakriselskere setter pris på. Her får du en stor pose på hele 1,5 kg – perfekt til godtebord, arrangementer, selskaper eller for deg som vil fylle opp godterilageret med masse deilig saltlakris. Den store pakningen egner seg også ypperlig som løsvektgodteri. Detaljer Innhold: 1,5kg Type: Saltlakris Smak: Lakris og salmiakk Formet som små sild Kraftig og salt lakrissmak Perfekt som løsvektgodteri Merke: Malaco EAN: 7330869311126 🖤 Anbefales til deg som elsker skikkelig saltlakris med tydelig smak av både lakris og salmiakk. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Malaco, Super Salt Sill, saltlakris, salt sild, salmiakk, lakrisgodteri, Malaco lakris, storpakk lakris, 1,5kg godteri, løsvektgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,5 kg
209 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1,5 kg | 209 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 209 kr | −0 % | 139,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 209 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malaco Super Salt Sild 1,5kg | Storpakk
Denne varen · 1,5 kg
209 kr · 139,33 kr/kg · laveste 209 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,2 kg
299 kr · 135,91 kr/kg · laveste 299 kr
28 × 95 g
439 kr · 165,04 kr/kg · laveste 439 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr
16 × 100 g
329 kr · 205,63 kr/kg · laveste 329 kr