Havaristen
havaristen.no
Norge
29 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 470 kr igjen
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 29 kr/stk
- Dato
- 22. juni 2026 · Best før

Praana
Malt Koriander som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
Norge
29 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no Norge | 29 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 470 kr igjen | 29 kr | −0 % | 29 kr/stk | 22. juni 2026 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malt Koriander
Denne varen ·
29 kr · 29 kr/stk · laveste 29 kr
100 g
56 kr · 56 kr/100 g · laveste 56 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
50 g
38 kr · 76 kr/100 g · laveste 38 kr
40 g
35 kr · 87,5 kr/100 g · laveste 35 kr
50 g
50 kr · 100 kr/100 g · laveste 50 kr