Økoland
okoland.no
200 g
89,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 446,25 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

200 g
Økologiske ristede og saltede mandler fra Manna har en intens, nøtteaktig smak med en perfekt balanse mellom sprøhet og salt. De er skånsomt ristet for å bevare næringsstoffene og gi en dypere smak. Perfekte som snacks, i salater, på tapasbordet eller som en smakfull topping på supper og gryteretter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
200 g
89,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
200 g
89,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 200 g | 89,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 446,25 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 200 g | 89,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 446,25 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandlersalta & rista, 200 g, økologisk, Manna
Denne varen · 200 g
89,25 kr · 446,25 kr/kg · laveste 89,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
00 g
74,25 kr · 74,25 kr/stk · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr