Økoland
okoland.no
2,5 kg
501,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 497,25 kr igjen
- Ordinær
- 669 kr
- Enhet
- 200,7 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2,5 kg
Søte, tørkede mangoskiver, 4-6 cm
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
2,5 kg
501,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
2,5 kg
501,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 2,5 kg | 501,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 497,25 kr igjen | 669 kr | −25 % | 200,7 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 2,5 kg | 501,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 497,25 kr igjen | 669 kr | −25 % | 200,7 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 501,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mangotørket & skivet 4-6 cm, 2,5 kg, økologisk
Denne varen · 2,5 kg
501,75 kr · 200,7 kr/kg · laveste 501,75 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr