Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 46 g
229 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 459 kr
- Enhet
- 207,43 kr/kg
- Dato
- 24. okt. 2026 · Best før

Marabou · 24 × 46 g
Datodeal- Best før dato: 24.10.26 - Fortsatt god i lang tid Marabou Dobbel Fransk Nougat er en ekte klassiker – en myk og luftig nougat laget med marengs, honning og hasselnøtter, trukket i deilig Marabou‑sjokolade. Resultatet er en søt, fyldig og uimotståelig godbit med perfekt balanse mellom mykhet og crunch. Denne storpakken inneholder 24 barer à 46 g , ideell for butikker, arrangementer, godtebord eller for deg som elsker fransk nougat og vil ha et godt lager hjemme. En tidløs favoritt som alltid faller i smak. Innhold: 24 x 46 g Smak: Nougat, honning, hasselnøtter og melkesjokolade Konsistens: Myk nougat med nøttebiter og sjokoladetrekk EAN: 7622201047757 Best før 24.10.26 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: fransk nougat marabou nougat nougat sjokolade storpakk godteri marabou godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 46 g
229 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 24 × 46 g | 229 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 459 kr | −50 % | 207,43 kr/kg | 24. okt. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 229 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Marabou Dobbel Fransk Nougat 24 x 46 g Storpakk
Denne varen · 24 × 46 g
229 kr · 207,43 kr/kg · laveste 229 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr