Økoland
okoland.no
2 kg
269,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 729,75 kr igjen
- Ordinær
- 359 kr
- Enhet
- 269,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2 kg
Økologisk müsli original fra Rapunzel er en balansert blanding av fullkornsflak, nøtter og frø, perfekt for en sunn og energirik start på dagen. Med sin enkle, naturlige sammensetning uten tilsatt sukker gir denne müslien en fyldig smak og sprø konsistens. Rike på fiber og næringsstoffer bidrar ingrediensene til langvarig metthet og en god fordøyelse.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
2 kg
269,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 2 kg | 269,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 729,75 kr igjen | 359 kr | −25 % | 269,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 269,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Müsli original2 kg, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 2 kg
269,25 kr · 269,25 kr/stk · laveste 269,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
500 g
66,75 kr · 133,5 kr/kg · laveste 66,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
250 g
44,25 kr · 177 kr/kg · laveste 44,25 kr