Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 50 g
89 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 148,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nick's · 12 × 50 g
Datodeal: 25.09.2026- Fortsatt like gode i lang tid. Nick's Protein Bar Caramel Chocolate kombinerer myk proteinmasse med et deilig lag flytende karamell og et trekk av melkesjokolade. Resultatet er en myk og sjokoladeaktig proteinbar med den klassiske kombinasjonen av karamell og sjokolade. Denne storpakken inneholder 12 individuelt pakkede barer à 50g, totalt 600g. Perfekt for deg som vil ha et lite lager hjemme, på jobb eller til treningsbagen. Barene er uten tilsatt sukker, glutenfrie og fri for palmeolje. Detaljer Innhold: 12 x 50g Totalvekt: 600g Antall: 12 stk Type: Proteinbar Smak: Caramel Chocolate / karamell og sjokolade Med flytende karamell Overtrukket med melkesjokolade Myk konsistens Uten tilsatt sukker Glutenfri Uten palmeolje Perfekt som mellommåltid eller etter trening Merke: Nick's 🍫 Anbefales til deg som elsker kombinasjonen av karamell og melkesjokolade og ønsker en praktisk storpakke med myke proteinbarer uten tilsatt sukker. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nick's, proteinbar, Caramel Chocolate, karamell, sjokolade, proteinbar storpakke, 12pk proteinbar, uten tilsatt sukker, glutenfri proteinbar, treningssnacks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 50 g
89 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 12 × 50 g | 89 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −64 % | 148,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nick's Protein Bar Caramel Chocolate 12x50g | Storpakk
Denne varen · 12 × 50 g
89 kr · 148,33 kr/kg · laveste 89 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
12 × 50 g
89 kr · 148,33 kr/kg · laveste 89 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr