Økoland
okoland.no
5 l
224,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 774,75 kr igjen
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 44,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 l
Olivenolje, extra virgin, fra Marco Alabiso sitt lille familiebruk på Sicilia. Oljen er kaldpresset og ufiltrert. Vår beste olje etter manges mening.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 l
224,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
5 l
224,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 l | 224,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 774,75 kr igjen | 299 kr | −25 % | 44,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 5 l | 224,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 774,75 kr igjen | 299 kr | −25 % | 44,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 224,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Olivenolje extra virgin0,5 l, økologisk
Denne varen · 5 l
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
5 l
119,25 kr · 23,85 kr/kg · laveste 119,25 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
3 l
666,75 kr · 222,25 kr/kg · laveste 666,75 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr