Økoland
okoland.no
5 l
119,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 879,75 kr igjen
- Ordinær
- 159 kr
- Enhet
- 23,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 l
Denne økologiske extra virgin olivenoljen er kaldpresset for å bevare den naturlige smaken og næringsstoffene. Med en fruktig og balansert aroma samt en lett pepperaktig ettersmak, passer den perfekt til både kald bruk og skånsom varmebehandling. En høykvalitetsolje som løfter smaken i dine retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 l
119,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
5 l
119,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 l | 119,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 879,75 kr igjen | 159 kr | −25 % | 23,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 5 l | 119,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 879,75 kr igjen | 159 kr | −25 % | 23,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Olivenolje extra virgin0,5 l, økologisk, Fa.Un.
Denne varen · 5 l
119,25 kr · 23,85 kr/kg · laveste 119,25 kr
5 l
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
3 l
666,75 kr · 222,25 kr/kg · laveste 666,75 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr