Økoland
okoland.no
1 g
21,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 2 175 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1 g
Økologisk oregano fra Manna er en aromatisk og smaksrik urt med en kraftig, lett bitter smak og en krydret duft. Oregano er en essensiell ingrediens i middelhavsmat og passer perfekt til pizza, pasta, tomatsauser, supper, gryteretter og ovnsbakte grønnsaker.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
1 g
21,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 1 g | 21,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen | 29 kr | −25 % | 2 175 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 21,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Oregano11 g, økologisk, Manna
Denne varen · 1 g
21,75 kr · 2 175 kr/100 g · laveste 21,75 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr