Billigmarkedet
billigmarkedet.no
18 × 200 g
269 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 649 kr
- Enhet
- 74,72 kr/kg
- Dato
- 11. des. 2026 · Best før

Panda · 18 × 200 g
Myk og klassisk lakris med deilig fyll i flere smaker gjør dette til en spennende lakrismiks for deg som liker variasjon. Her får du den velkjente myke Panda-lakrisen kombinert med fyll av jordbær, karamell, sjokolade og banan, slik at det alltid finnes en smak som frister 🍓 Storpakken selges som en hel eske med 18 gjenlukkbare poser à 200g, totalt 3,6kg. Det gjør den perfekt til kiosk, kontor, pauserom, arrangementer, deling, videresalg eller når du vil fylle opp med en klassisk lakrispose med litt ekstra variasjon 🖤 Innhold: 18 poser à 200g Totalvekt: 3,6kg Smak: Lakris med jordbær, karamell, sjokolade og banan Type: Fylt lakris Konsistens: Myk Emballasje: Gjenlukkbare poser Størrelse: Storpakk Best før: 11.12.26 Merke: Panda EAN: 6412501076264 Sjekk også resten av vårt store utvalg av lakris, sjokolade og søtsaker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: fylt lakris, myk lakris, lakrismiks, lakris med fyll, jordbærlakris, karamell lakris, sjokoladelakris, bananlakris, klassisk lakris, finsk lakris, lakrispose, kioskvarer, pauserom godteri, hel eske lakris, lakris storpakning
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
18 × 200 g
269 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 18 × 200 g | 269 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 649 kr | −59 % | 74,72 kr/kg | 11. des. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 269 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Panda Lakris Fylt 18x200g | Storpakk
Denne varen · 18 × 200 g
269 kr · 74,72 kr/kg · laveste 269 kr
1 kg
99 kr · 99 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr