Billigmarkedet
billigmarkedet.no
18 × 80 g
289 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 289 kr
- Enhet
- 200,69 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Candy People · 18 × 80 g
Disse populære peacemarkene med smak av jordbær og lakris er en ekte favoritt blant både barn og voksne. Den velkjente kombinasjonen av søt fruktsmak og mild lakris gjør dem til et naturlig valg i smågodtposen, på festbordet eller som kos i hverdagen. Her leveres de i en praktisk storpakk med 18 individuelle poser á 80g, perfekt for deling, arrangementer, salg eller påfyll i skapet. Den myke konsistensen og balanserte smaken gjør dem like populære år etter år. Detaljer: Type: Seigt godteri Smak: Jordbær og lakris Innhold per pose: 80g Antall poser: 18 stk Total vekt: 1440g Emballasje: Storpakk eske med individuelle poser EAN: 17350039457697 🍬 Se også vårt store utvalg godteri, storpakker og favoritter til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: peacemerker, jordbærgodteri, lakrisgodteri, seigt godteri, smågodt, storpakk godteri, festgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
18 × 80 g
289 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 18 × 80 g | 289 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 289 kr | −0 % | 200,69 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 289 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Peacemerke Jordbær og Lakris 18x80g | Storpakk
Denne varen · 18 × 80 g
289 kr · 200,69 kr/kg · laveste 289 kr
59 × 1 kg
99 kr · 93,22 kr/kg · laveste 99 kr
1 kg
99 kr · 99 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr