Datohylla

Varer / Bulk

Pizzameltipo 00, 5 kg, økologisk, MolinoGrassi

5 kg

Pizzameltipo 00, 5 kg, økologisk, MolinoGrassi

Ekstra finmalt, økologisk pizzamel av typen "00" – perfekt til italiensk pizza med sprø skorpe og luftig bunn. For hjemmebakere og pizzakokker som vil ha det lille ekstra. Perfekt til klassisk napolitansk pizza, pizzabunner, focaccia og calzone.

Tilbud i butikk

Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.

Økoland

okoland.no

5 kg

224,25 kr

Billigst nå

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 774,75 kr igjen
Ordinær
299 kr
Enhet
44,85 kr/kg
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Økoland

okoland.no

5 kg

224,25 kr

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 774,75 kr igjen
Ordinær
299 kr
Enhet
44,85 kr/kg
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Prishistorikk

Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.

22422422422422322. sep.29. sep.
Laveste observert: 224,25 kr 22. sep.Høyeste i perioden: 224,25 krNå: 224,25 kr

Bruk

Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.

Om datoen

Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.

Mot bunnen

Laveste observert er 224,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.

Alternativer

Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.

Pizzameltipo 00, 5 kg, økologisk, MolinoGrassi

Denne varen · 5 kg

224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr