Økoland
okoland.no
5 g
29,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen
- Ordinær
- 39 kr
- Enhet
- 585 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 g
Økologisk rosmarin fra Manna er en kraftfull og aromatisk urt med en frisk, lett krydret smak. Den er en essensiell ingrediens i middelhavsmat og passer perfekt til ovnsbakte grønnsaker, poteter, gryteretter, lam, kylling og marinader.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 g
29,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 g | 29,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen | 39 kr | −25 % | 585 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rosmarin35 g, økologisk, Manna
Denne varen · 5 g
29,25 kr · 585 kr/100 g · laveste 29,25 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr