Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
339 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 339 kr
- Enhet
- 169,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Candy People · 2 kg
S-Merker Supersalte er en tidløs favoritt for deg som elsker kraftig og salt lakris. Disse seige lakrisbitene har en intens smak av salmiakk og lakris, og gir den velkjente supersalte opplevelsen som mange ikke klarer å motstå. Denne varianten leveres i en stor pakke på hele 2kg, perfekt til løsviktsalg, arrangementer, kontor, fest eller for deg som alltid vil ha supersalt lakris lett tilgjengelig. Et sikkert valg for alle lakrisentusiaster. Detaljer: Type: Seigt lakrisgodteri Smak: Supersalt lakris Innhold: 2000g Emballasje: Stor pakke / løsvikt EAN: 7340146509023 🍬 Sjekk også vårt utvalg av lakris, godteri og andre populære storpakker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: s-merker, supersalt lakris, lakrisgodteri, seigt godteri, salmiakk, løsviktsgodteri, storpakk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
339 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 339 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 339 kr | −0 % | 169,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 339 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
S - Merker Supersalte Storpakk 2kg | Salt lakris
Denne varen · 2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr
1 kg
99 kr · 99 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr