Økoland
okoland.no
260 g
36,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 14,13 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

260 g
Amaizin Salsa sterk er en intens og smakfull tomatsalsa laget av økologiske solmodne tomater og en velbalansert blanding av krydder og chili. Med sin fyldige konsistens og markante chilisting gir den en ekstra dimensjon til tex-mex-retter og passer perfekt for deg som liker litt mer hete i maten.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
260 g
36,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 260 g | 36,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen | 49 kr | −25 % | 14,13 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Salsasterk, 260 g, økologisk, Amaizin
Denne varen · 260 g
36,75 kr · 14,13 kr/100 g · laveste 36,75 kr
1 kg
133 kr · 13,3 kr/100 g · laveste 133 kr
260 g
36,75 kr · 14,13 kr/100 g · laveste 36,75 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
28 g
48 kr · 171,43 kr/100 g · laveste 48 kr
5 g
20 kr · 400 kr/100 g · laveste 20 kr