Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
180 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −28 %
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 18 kr/100 g
- Dato
- 19. aug. 2023 · Best før

Bær · 1 kg
Allehånde er et sterkt krydder som smaker som en kombinasjon av pepper, nellik, muskat og kanel. Allehånde brukes i marinader, kålrabistappe, bakverk og passer til fisk, kjøtt, kål og lyse sauser. Allehånde Økologisk 1kg (Pimenta dioica) Ingredienser: Pulver av økologisk Allehånde Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 19.08.2023 Opphavsland: Honduras Økologisk Sertifisering DE-ØKO-003 Allehånde er et sterkt krydder som smaker som en kombinasjon av pepper, nellik, muskat og kanel. Allehånde brukes i marinader, kålrabistappe, bakverk og passer til fisk, kjøtt, kål og lyse sauser. Video –> Alt om allehånde – Hva er allehånde – Glen And Friends Cooking: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer:
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
180 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 1 kg | 180 kr Billigst nå | I kassen | — | 249 kr | −28 % | 18 kr/100 g | 19. aug. 2023 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 180 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Allehånde Økologisk 1kg
Denne varen · 1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
69,3 kr · 92,4 kr/100 g · laveste 69,3 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr