Sunne Saker
sunnesaker.com
50 g
26 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −55 %
- Ordinær
- 58 kr
- Enhet
- 52 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Aukrust Gard og Urteri · 50 g
Datovare: Best før 11.2026 Gule sennepsfrø, økologisk. Støt i...
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Sunne Saker
sunnesaker.com
50 g
26 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sunne Saker sunnesaker.com 50 g | 26 kr Billigst nå | I kassen | — | 58 kr | −55 % | 52 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på sunnesaker.com |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 26 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sennepsfrø gule hele økologisk 50 g Aukrust Gard
Denne varen · 50 g
26 kr · 52 kr/100 g · laveste 26 kr
1 kg
134 kr · 13,4 kr/100 g · laveste 134 kr
1 kg
139 kr · 13,9 kr/100 g · laveste 139 kr
1 kg
159 kr · 15,9 kr/100 g · laveste 159 kr
50 g
50 kr · 100 kr/100 g · laveste 50 kr
30 g
34 kr · 113,33 kr/100 g · laveste 34 kr