Sunne Saker
sunnesaker.com
30 g
34 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −50 %
- Ordinær
- 68 kr
- Enhet
- 113,33 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Aukrust Gard og Urteri · 30 g
Datovare: Best før 11.2026 Økologisk pepperkakekrydder. Kan også brukes til...
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Sunne Saker
sunnesaker.com
30 g
34 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sunne Saker sunnesaker.com 30 g | 34 kr Billigst nå | I kassen | — | 68 kr | −50 % | 113,33 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på sunnesaker.com |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 34 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pepperkakekrydder økologisk 30 g Aukrust Gard
Denne varen · 30 g
34 kr · 113,33 kr/100 g · laveste 34 kr
1 kg
133 kr · 13,3 kr/100 g · laveste 133 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
50 g
26 kr · 52 kr/100 g · laveste 26 kr
28 g
48 kr · 171,43 kr/100 g · laveste 48 kr
5 g
20 kr · 400 kr/100 g · laveste 20 kr