Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 119 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Franssons Konfektyr · 1 kg
Skumsopper med banankaramellsmak er en uimotståelig klassiker blant skumgodteri. Disse små, myke soppene byr på en nostalgisk godteopplevelse med søt og kremet smak av karamell og banan – en kombinasjon som treffer både store og små. Posen inneholder hele 1kg, perfekt for deg som elsker å dele, eller rett og slett vil ha litt ekstra godteri på lager. Med sin luftige konsistens og rike smak passer disse utmerket til bursdager, barnebursdager, filmkvelder eller som en morsom overraskelse i gaveposer. Inneholder ingen palmeolje , og fargene kommer fra naturlige fargestoffer. Dette er storsalgsvare som gir deg mye for pengene! Innhold: 1kg banankaramell-skumsopper Konsistens: Myk og luftig Smak: Karamell og banan Emballasje: Storpose egnet for deling eller servering Opprinnelse: Fra vår svenske leverandør EAN: 7391455007397 🍭 Sjekk ut flere storpakker med godteri til lave priser i vårt brede sortiment! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 banankaramell godteri, skumgodteri storpakke, mykt godteri, godteri til barnebursdag, soppformet godteri, karamell og banan godteri, delikatesseskum, billig skumgodt, svensk godteri 1kg
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 119 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 119 kr | −0 % | 119 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Skumsopper Banankaramell 1kg | Storpakk
Denne varen · 1 kg
119 kr · 119 kr/kg · laveste 119 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr