Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 75 g
399 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 399 kr
- Enhet
- 202,74 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Mars · 24 × 75 g
Snickers 2pk 75g | Storpakk gir deg hele 24 stk av den klassiske Snickers-sjokoladen – kjent for sin uimotståelige kombinasjon av ristede peanøtter, myk karamell, hvit nougat og melkesjokolade. Perfekt for deg som ønsker å kjøpe større mengder til lavere pris. Denne hel esken passer utmerket til kantiner, arrangementer, kontorer eller bare som et praktisk lager hjemme. Hver pakke inneholder to biter, noe som gjør det lett å dele eller nyte selv. Holdbarhet: 20.06.27 Vi anbefaler også å utforske flere av våre storpakker med kjente sjokolader, snacks og energibarer. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: snickers storpakke, sjokoladeeske, sjokolade med peanøtter, peanøttsjokolade, energibar, kantinesjokolade, sjokolade til arrangement, sjokoladesnacks, stor eske snickers, snickers twinpack
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 75 g
399 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 24 × 75 g | 399 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 399 kr | −0 % | 202,74 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 399 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Snickers 2pk 24x75g | Storpakk
Denne varen · 24 × 75 g
399 kr · 202,74 kr/kg · laveste 399 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr