Økoland
okoland.no
500 g
56,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 942,75 kr igjen
- Ordinær
- 75 kr
- Enhet
- 112,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Spaghetti fra Manna er laget av 100% økologisk dyrket fullkornsemmer. Emmer er en eldgammel kornsort som er kjent for sin rike smak og høye næringsinnhold. Denne fullkornspastaen gir deg et mer næringsrikt alternativ til tradisjonellpasta, uten å gå på kompromiss med smaken.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
500 g
56,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 500 g | 56,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 942,75 kr igjen | 75 kr | −25 % | 112,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 56,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spaghetti emmerfullkorn, 500 g, økologisk, Manna
Denne varen · 500 g
56,25 kr · 112,5 kr/kg · laveste 56,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
500 g
33,75 kr · 67,5 kr/kg · laveste 33,75 kr
00 g
74,25 kr · 74,25 kr/stk · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr