Økoland
okoland.no
30 g
26,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 972,75 kr igjen
- Ordinær
- 35 kr
- Enhet
- 87,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

30 g
Økologiske spirefrø Powermiks fra bioSnacky er en nøye sammensatt blanding av næringsrike frø som gir en kraftfull og balansert smak. Blandingen inneholder en kombinasjon av spirer som alfalfafrø, reddik, bukkehornkløver og linser, som gir en frisk, lett krydret smak og en sprø konsistens. Perfekt for de som ønsker et sunt og smakfullt tilskudd til måltidene sine, med ekstra vitaminer og mineraler.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
30 g
26,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 30 g | 26,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 972,75 kr igjen | 35 kr | −25 % | 87,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 26,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spirefrøpowermiks, 30 g, økologisk, bioSnacky
Denne varen · 30 g
26,25 kr · 87,5 kr/100 g · laveste 26,25 kr
40 g
21,75 kr · 54,37 kr/100 g · laveste 21,75 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
89,25 kr · 446,25 kr/kg · laveste 89,25 kr
150 g
86,25 kr · 575 kr/kg · laveste 86,25 kr