Økoland
okoland.no
150 g
59,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 395 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

150 g
Økologiske spirefrø av reddik fra bioSnacky gir friske, sprø spirer med en lett krydret smak som minner om fersk reddik. Disse spirene er enkle å dyrke hjemme og er fulle av vitaminer, mineraler og antioksidanter. Med sin skarpe og pepperaktige smak tilfører de en spennende smaksdimensjon til salater, smørbrød og andre retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
150 g
59,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 150 g | 59,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen | 79 kr | −25 % | 395 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spirefrøreddik, 150 g, økologisk, bioSnacky
Denne varen · 150 g
59,25 kr · 395 kr/kg · laveste 59,25 kr
40 g
21,75 kr · 54,37 kr/100 g · laveste 21,75 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
89,25 kr · 446,25 kr/kg · laveste 89,25 kr
150 g
86,25 kr · 575 kr/kg · laveste 86,25 kr