Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
139 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 139 kr
- Enhet
- 139 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1 kg
Strawberry Dreams 1 kg er gelégodteri med søt og fruktig jordbærsmak – akkurat som en liten bit av en lykkelig drøm. Den myke konsistensen og det sukkerdekkede ytre gir en klassisk godterifølelse, mens den tydelige jordbærsmaken gjør dem til en favoritt hos både barn og voksne. Pakken inneholder 1 kg med fargerike gelébiter som passer perfekt til smågodthylla, fest, kontor, butikk eller som en stor porsjon helgekos hjemme. Produktet er halal , og egner seg derfor også for forbrukere som følger halal‑kosthold. Innhold: 1 kg Smak: Jordbær Konsistens: Sukret gelégodteri Halal‑sertifisert: Ja EAN: 8411500114883 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: strawberry dreams jordbærgodteri gelégodteri halal godteri storpakk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
139 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 139 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 139 kr | −0 % | 139 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 139 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Strawberry Dreams 1kg | Storpakk
Denne varen · 1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
20 × 35 g
249 kr · 622,5 kr/kg · laveste 249 kr