Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,13 kg
259 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 259 kr
- Enhet
- 229,2 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Damel · 1,13 kg
Taffy Town Passion Fruit byr på den karakteristiske myke og seige konsistensen amerikansk salt water taffy er kjent for, kombinert med en frisk og tropisk smak av pasjonsfrukt. Smaken balanserer deilig fruktig sødme med et syrlig preg som gjør hver bit ekstra smakfull. Her får du en stor pose på hele 1,13 kg med individuelt innpakkede biter. Perfekt til godtebord, bursdager og større arrangementer, eller for deg som vil fylle opp godterilageret med spennende amerikansk godteri. Taffy Town er kjent for sine mange kreative smaker og sin ekstra myke taffy. Detaljer Innhold: 1,13kg Type: Salt water taffy Smak: Pasjonsfrukt Tropisk, søt og syrlig smak Myk og seig konsistens Individuelt innpakkede biter Perfekt til godtebord og større arrangementer Merke: Taffy Town Amerikansk godteri 🥭 Anbefales til deg som elsker tropiske smaker og vil prøve ekte amerikansk taffy med en deilig kombinasjon av søt og syrlig pasjonsfrukt. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Taffy Town, Passion Fruit, pasjonsfrukt, salt water taffy, amerikansk godteri, taffy, storpakk godteri, 1,13kg godteri, individuelt innpakket, tropisk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,13 kg
259 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1,13 kg | 259 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 259 kr | −0 % | 229,2 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 259 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Taffy Town Passion Fruit 1,13kg Storpakk
Denne varen · 1,13 kg
259 kr · 229,2 kr/kg · laveste 259 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr