Økoland
okoland.no
2,5 kg
171,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 827,25 kr igjen
- Ordinær
- 229 kr
- Enhet
- 68,7 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2,5 kg
Disse økologiske San Marzano-tomatene er kjent for sin intense sødme, lave syrlighet og rike smak. Dyrket under ideelle forhold og hermetisert for å bevare deres autentiske smak og saftige konsistens, er San Marzano-tomater et førsteklasses valg for italienske retter. De har en fast tekstur med få frø og en naturlig balansert smak som gjør dem perfekte til sauser, supper og gryteretter. Den store 2,5 kg-forpakningen er ideell for storhusholdninger, restauranter og profesjonelle kjøkken som ønsker en førsteklasses tomatbase i matlagingen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
2,5 kg
171,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 2,5 kg | 171,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 827,25 kr igjen | 229 kr | −25 % | 68,7 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 171,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
TomaterSan Marzano, hermetisk, 2,5 kg, økologisk
Denne varen · 2,5 kg
171,75 kr · 68,7 kr/kg · laveste 171,75 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr